گلفام سفر

جوابیه امیرجعفری به یک اتهام غیراخلاقی در انتخابات: من به مردم ایران توهین کردم؟/مگر در تمام بحران ها و تلخی ها ما پشت تان نبودیم؟/فلان خبرگزاری سرشناس برای دشمن کردن مردم با من دست به تقطیع حرف هایم زد/اختصاصی تی وی پلاس

۲۸ / ۰۲ / ۱۳۹۶ ۴۸۸۸ دانلود ویدئو ۳

بامیلو 7
توضیحات

امیرجعفری ستاره سینما و تلویزیون و تئاتر ایران چند روز پیش در گفتگویی اختصاصی با شبکه تی وی پلاس درباره کاندیدای مورد علاقه اش در انتخابات صحبت کرد که برخی رسانه ها با شیطنت های غیراخلاقی خود صحبت های او با تی وی پلاس را تکه تکه کردند و با تقطیع آن، اتهام بزرگی به امیر جعفری وارد کردند با عنوان «توهین بزرگ بازیگر سرشناس به مردم ایران.»

حالا اما بعد از گذشت چند روز امیرجعفری تصمیم گرفت در تی وی پلاس توضیحات تکمیلی و مفصلی درباره آن گفتگو و روبه روی مردم انجام دهد. 

 

سینما

نظرات (3)

نام شما:
پست الکترونیک:
دیدگاه شما:

پیام شما با موفقیت ثبت شد.

مرتب سازی بر اساس : جدیدترین ها | قدیمی ترین
مهمان میگوید: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶
به خدا دیگر حالم از این مدعیان عدالت و انصاف به هم می خورد وقتی که برای به دست آوردن یک کرسی حاضر اند دست به هر جنایتی حتی ریختن آبروی افراد آن هم با دروغ بزنند
0 | 0 پاسخ
مهمان میگوید: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
امیدوارم خودت هم فقیر شی ودنبال یک گونی برنج بیفتی تا حال فقرا رو درک کنی
2 | 0 پاسخ
از طرف مردم فهیم و حق شناس میگوید: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
صحبت های کامل امیر جعفری رو بذارید تا خودمون قضاوت کنیم. فکر میکنم به انداره کافی عقل و شعور داریم و نیاز به جوابیه نیست. منتظر صحبت های کامل ایشون هستیم.
0 | 0 پاسخ